Najnowszy

Darmowe szkolenia dla instytucji non profit

Jesteś aktywistą w organizacji non profit? Teraz masz szansę otrzymać treningi i warsztaty kompetencyjne, które rozwiną kompetencje członków waszej organizacji. Za uczestnictwo w zajęciach ni

Czytaj więcej...

Dotacje - fundusze unijne na szkolenia

Autor: admin
Data publikacji: 05.06.2018

Zestawienie aplikacji, które dostaną pomoc unijną w tym roku:

Automatyzacja modeli B2B w zakresie działalności wdrażania i instalowania systemów parkingowych oraz systemów do zarządzania nimi dzięki wdrożeniu modelu B2B.

Kompleksowe zoptymalizowanie aktualnego modelu realizacji usług doradczych i szkoleniowych pomiędzy 4Results Sp. z o.o. a partnerami biznesowymi poprzez zaimplementowanie od a do Z modelu telekomunikacyjnego typu B2B.

Bezkonkurencyjne technologie wytwarzania części maszyn z materiałów rozdrobnionych i maszyny technologiczne do ich wydajnej i bezodpadowej realizacji /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:Times New Roman; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;

BUDOWA I WDROŻENIE EMERGENTNEGO SYSTEMU KLASY B2B, WSPOMAGAJĄCEGO WSPÓŁPRACĘ MIĘDZY PRZEDSIĘBIORSTWAMI W ZAKRESIE ZAAWANSOWANEJ , WIELOWYMIAROWEJ ANALITYKI EKONOMICZNO-SPOŁECZNEJ

Kompletne stworzenie systemu B2B KOMAT/DOSTAWCY dla elektronicznej wymiany danych i integracji procesów biznesowych na linii KOMATU - dostawcy surowców produkcyjnych.

DEAL MARKET innowacyjna platforma służąca do kojarzenia przedsiębiorstw MSP poprzez w pełni zautomatyzowane tworzenie i przeprowadzanie rozbudowanych zapytań informacyjnych.

Dwukołowy samochód elektryczny z dzieloną ramą ” jest to wynalazek, który został zgłoszony w procedurze krajowej do Urzędu Patentowego RP w dniu 2012-12-11. Zgłoszenie oznaczono numerem P 401972.

E-usługa inwentaryzacji infrastruktury IT w zakresie konfiguracji sprzętowej, oprogramowania oraz audytu licencji oraz e-usługa monitorowania pracowników w zakresie czasu pracy, wykorzystania aplikacji, przeglądanych stron i ruchu sieciowego.|Innowacyjna platforma modelingu dzieci i współpracy z agencjami, oparta na zautomatyzowanym tworzeniu rozbudowanego i aktualnego portfolio dziecięcych modeli/aktorów.

Kompleksowe połączenie systemów mobilnych w celu automatyzacji modeli biznesowych zachodzących pomiędzy firmą TTCP a jego Dostawcami i Odbiorcami urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.

KREOCRM - Zaimplementowanie od podstaw systemu B2B integrującego procesy organizacyjne w zakresie elektronicznej wymiany danych dot. zarzadzania, zlecania i odbierania prac projektowych, kosztorysowania, fakturowania , wymiany dokumentacji, tworzenia baz zasobów.

Nowoczesne instalacje gazowe spełniające najnowsze wymagania krajów UE z uwzględnieniem norm emisji spalin minimum EURO 4 oraz regulaminu EKG ONZ 115.PKWiU34.30.20-90

Ochrona własności przemysłowej koncernu VFRPOLAND Sp. z o.o. poprzez zgłoszenie patentowe nowoczesnej i praktycznej technologii opracowanej w wyniku badań przemysłowych

Opracowanie nowoczesnego stentu metalowego do naczyń wieńcowych pokrytego polimerem biodegradowalnym i uwalniającym lek antyproliferacyjny nowej generacji z grupy -olimus oraz zaimplementowanie od a do Z produkcji w pełni nowatorskiego produktu

Opracowanie typoszeregu komputerowych interfejsów multimodalnych oraz ich zaimplementowanie od a do Z w zastosowaniach edukacyjnych, medycznych, w obronności i w przemyśle.

OXYGEN-zaimplementowanie od a do Z procesu integrującego procesy organizacyjno-finansowe polegającego na elektronicznej wymianie danych w zakresie zarządzania czasem, zleceniami, projektami w toku, fakturowaniem, windykacją, kosztorysowaniem i bazą danych poddostawców

Prace badawcze nad zastosowaniem w pełni nowatorskiego materiału wysokoglinowego z grupy HA 45 w urządzeniach grzewczych, służących zwiększeniu konkurencyjności spółki KRATKI.PL na rynku międzynarodowym

Przygotowanie spółki MAKORA KROŚNIEŃSKA HUTA SZKŁA SPÓŁKA AKCYJNA. do pozyskania inwestorów zewnętrznych o charakterze udziałowym , poprzez Leasing usług doradczych.

Zaprojektowanie edukacyjnej platformy elektronicznej umożliwiającej przygotowanie do państwowych egzaminów zawodowych oraz ćwiczenie analitycznych testów rekrutacyjnych

Stworzenie innowacyjnego serwisu mobilnego umożliwiającego udzielanie indywidualnych porad z zakresu ubioru, mody, wyglądu i kształtowania sylwetki FashionCreator

Wdrożenie calkowicie nowatorskiej platformy umożliwiającej zarządzanie relacjami z klientami i tworzenie kampanii marketingowych dedykowanej dla branży motoryzacyjnej.

Wdrożenie teleinformatycznego serwisu przetwarzania informacji i generowania raportów związanych z rynkiem nieruchomości wyposażonego w narzędzia diagnostyczne i publikacyjne.

Stworzenie internetowych narzędzi wspierania zarządzania zasobami ludzkimi w postaci badania dopasowani rekrutowanych kandydatów do organizacji i badania zaangażowania zespołu.

Wdrożenie platformy B2B w celu poprawy jakości usług doradczych oraz organizacji i wydajności pracy pomiędzy współpracującymi podmiotami-EPRD Sp. z o.o., Fama Bruk Sp. z o.o. i Stowarzyszeniem Integracja i Rozwój.|Zaprojektowanie platformy scentralizowanych wirtualnych biur biznesowych do inteligentnej sprzedaży w sieci, z kompleksowym pakietem narzędzi projektowych, sprzedażowych, aukcyjnych, magazynowych, finansowych umożliwiających zdalne zarządzanie interesem.

Opracowanie zautomatyzowanej, internetowej platformy z bazą zdjęć, obrazów i grafik do odnalezienia obrazów identycznych lub podobnych znajdujących się w sieci Internet wraz z API dla sklepów i hurtowni internetowych.

Usprawnienie współpracy z partnerami przy użyciu zintegoowanego modelu IT B2B poprzez automatyzacje procesów biznesowych z obszaru prezentacji i sprzedaży usług szkoleniowych.

Uzyskanie ochrony patentowejna terenie Polski oraz komercjalizacja wynalazku  pt.: Czujnik rezonansowy opracowany w Instytucie Immunologii i Terapii Doświadczalnej Polskiej Akademii Nauk przez pracowników naukowych A. Gamian, J. Rybka,  T. Gotszalk, J. Mielczarski

Formalne zgłoszenie ochrony wzorów przemysłowych dla dwóch modeli grzejników oraz grzałki jako element konkurencyjności firmy Terma Technologie Sp. z o.o. na rynku wspólnotowym.

Wdrożenie aplikacji B2B, automatyzującej procesy biznesowe BAMA LOGISTICS i jej partnerów, celem efektywnego zarządzania procesami realizacji usług spedycyjnych

Zaimplementowanie od podstaw e-usługi wirtualnego architekta krajobrazu, automatycznie dostarczającego projekty ogrodów z wykorzystaniem bazy wiedzy o roślinach i zasadach projektowania.

Zaimplementowanie od podstaw nowoczesnego procesu B2B automatyzującego przeprowadzanie badań i rekrutację testerów do badań użyteczności m.in stron teleinformatycznych, serwisów, formularzy.

Zaimplementowanie od podstaw nowoczesnej i praktycznej w skali europejskiej platformy B2B w firmie Metronic Systems w celu automatyzacji procesu wymiany danych i informacji z partnerami biznesowymi|Wdrożenie zdalnego systemu klasy B2B umożliwiającego zarządzanie i wymianę informacji w zakresie realizacji zamówień i dostaw na rynku farmaceutycznym.

Zaimplementowanie od podstaw nowego procesu typu B2B w przedsiębiorstwie Global Technolgy w celu automatyzacji wymiany informacji między współpracujacymi przedsiębiorstwami

Wdrożenie nowoczesnego modelu B2B zwiększającego efektywność współpracy pomiędzy Eksperci Finansowi Grupa Polska Sp. z o.o. a partnerami biznesowymi poprzez automatyzację wymiany danych i informacji

Wdrożenie modelu B2B integrującego zarządzanie procesami biznesowymi w zakresie składania i realizacji zamówień, realizacji zamówień oraz rozliczania kosztów.

Zaimplementowanie od podstaw procesu B2B umożliwiającego automatyzacje procesów biznesowych pomiędzy przedsiębiorstwem Piekarnia Cukiernia AK Alicja Kalińska Spółka Jawna a jego kooperantami

Zaimplementowanie od podstaw unikatowego modelu typu B2B w Międzynarodowym Instytucie Kosmetyków Nowej Generacji Sp. z o.o. w celu usprawnienia poszczególnych procesów biznesowych pomiędzy partnerami.

Wpływ zmian klimatu na środowisko, gospodarkę i społeczeństwo (zmiany, skutki i sposoby ich ograniczania, wnioski dla nauki, praktyki inzynierskiej i planowania gospodarczego)

Wsparcie na pozyskanie ochrony autorskiejwynalazku: Metoda wykorzystania powierzchni sterowych podwieszonych aparatów latających zestawu aparatów latających do poprawy własności manewrowych całego zestawu”

Wsparcie procesów zarządzania Instytucji Pośredniczącej (MSWiA) oraz Insytucji Wdrażających (PARP oraz WWPE) - poprzez finansowanie kosztów realizacji 7 i 8 osi priorytetowej PO IG w 2009 roku

zakup aplikacji B2B w celu automatyzacji modeli związanych ze składaniem oraz realizacją dostaw urządzeń telekomunikacyjnych i IT poprzez automatyzację.Tagi: