Najnowszy

Darmowe szkolenia dla instytucji non profit

Jesteś aktywistą w organizacji non profit? Teraz masz szansę otrzymać treningi i warsztaty kompetencyjne, które rozwiną kompetencje członków waszej organizacji. Za uczestnictwo w zajęciach ni

Czytaj więcej...

Firmy dla wolontariuszy

Autor: admin
Data publikacji: 05.06.2018

Razem z Fundacją Training Projects namawiamy do uczestniczenia w kampanii „Pracodawcy dla NGO”. W ramach tego projektu pracownicy firm mają niecodzienną szansę wylosować bezpłatne treningi biznesowe – jako swoisty prezent w rewanżu za świadczoną przez ich firmę dobroczynność. Dotychczas kursy rozlosowano wśród kilkunastu przedsiębiorstw – w każdym miesiącu wylosowywana jest kolejna nagroda. Serdecznie zapraszamy. Beneficjent będzie miał możliwość wybrać lokalizację warsztatu, najepszą dla siebie datę, a przede wszystkim - temat konferencji. Wybierać można z różnorodnej tematyki: od kompetencji interpersonalnych, przez zarządzanie w biznesie albo negocjecje czy obsługę klienta, po finanse menedżerskie.

W przeszłości z oferowanej pomocy skorzystali: IPED, Szkoła Języków i Zarządzania, Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych PROMAR - International, Stowarzyszenie "Promocja Przedsiębiorczości", SuperMemo World Sp. z o.o..

Wylosowane projekty: A@S - Akademia @ktywnych Seniorów I, Wolontariusz 50+ na piątkę z plusem, Doświadczenie w cenie. 50+ wraca do pracy, Integracja społeczna perspektywą jutra, Akademia Seniora w Bratianie

Warsztaty dla zwycięzców w naszym programie organizujemy w hotelach, które zaoferowały bezpłatne goszczenie wolontariuszy. Pomarańczowy Poemat w Zakopanem i Okragły Dąb w Nysie.

Naszym partnerem w zakresie wolontariatu pracowniczego jest fundacja coachingowa College Socjologii Pracy z Chorzowia. To pierwszy polski certyfikowany dostawca w zakresie gier edukacyjnych, spotkań team building i niektórych warsztatów rozwoju osobistego. Wspólnie proponujemy Państwu poniższe narzędzia:

- Interaktywne symulacje planszowe z tematyki kierowania projektami, myślenia makroekonomicznego, finansów dla niefinansistów, zarządzania czasem, optymalizacji produkcji a także podejmowania decyzji

- spotkania integracyjny o mocno edukacyjnym zabarwieniu – fabuły uczące umiejętności współdziałania w grupie, porozumiewania się w grupie i organizacji, organizowania pracy zespołu czy rozwiązywania konfliktów.

- Warsztaty menedżerskie z poniższego zakresu: budowanie zespołów międzynarodowych, myślenie strategiczne, zarządzanie zmianą, kierowanie ludźmi, delegowanie, radzenie sobie ze stresem, oraz tematyka sprzedażowa

Jako współpracownik tej instytucji możemy zaproponować rabat na wszystkie opisane tutaj usługi – 15% po powołaniu się na nas. Ponadto chętnie przeprowadzimy na życzenie program doradczo coachingowi podnoszący skuteczność implementacji wniosków szkoleniowych.


Tagi: