Najnowszy

Darmowe szkolenia dla instytucji non profit

Jesteś aktywistą w organizacji non profit? Teraz masz szansę otrzymać treningi i warsztaty kompetencyjne, które rozwiną kompetencje członków waszej organizacji. Za uczestnictwo w zajęciach ni

Czytaj więcej...

HR to ja

Autor: admin
Data publikacji: 05.06.2018

Zarządzanie zasobami ludzkimi i rozwój osobisty pracowników to zagadnienia, przy jakich duża ilość właścicieli firm nie do końca się odnajduje. Traktowanie z lekceważeniem pracowników czy wykorzystywanie swojej pozycji w firmie to raptem dwa z wielu grzechów, jakie często się spotyka w dużej ilości firm.


Jeżeli relacje w firmie wśród załogi i pracowników nie są najlepsze, to bardzo chętnie zajmę się poszukaniem jakiegoś wyjścia. W pracy, którą wykonuję przede wszystkim się koncentruję na szerokim spojrzeniu na problem, próbując się zająć pełnym obszarem w dłuższym przedziale czasu. Tym sposobem mogę spojrzeć na daną firmę, poznać jej długofalowe cele, i do tego dopasować optymalizację działań HR.


Na pewno przydatne jest w wykonywaniu pracy doświadczenie, które udało mi się zdobyć. Skończyłam między innymi psychologiczne studia na Uniwersytecie Warszawskim, ze specjalnością związanej z psychologią pracy. Przez kolejne lata nadal poszerzałam swoje wiadomości, zapisując się na dodatkowe kursy z obszaru optymalizacji procesów pracowniczych, doradztwa zawodowego oraz mediacji i negocjacji.


Dzięki pozyskanym umiejętnościom mogę się w pełni realizować w czasie wykonywania swojej pracy. Współpracuję zarówno z licznymi przedsiębiorstwami i firmami, jak również z urzędami różnego szczebla i organizacjami pozarządowymi. Pracuję z podmiotami, którym realizuję projekty w każdym obszarze powiązanym z szeroko pojętym HR, czyli w procesach rekrutacji oraz przygotowywaniu projektów motywacyjnych.


Mogę się również zajmować wdrażaniem w pełnym wymiarze sposobów związanych z zarządzaniem pracowniczymi zasobami, a także treningami i rozwojem zawodowym. Dzielę się z innym swoją wiedzą i doświadczeniem, między innymi za pomocą napisanego jakiś czas temu poradnika dla specjalistów zajmujących się Human Resources oraz wielu publikacji w prasie branżowej.


Rozpoczęcie współpracy ze mną to po pierwsze wysoki poziom poufności, tematy związane z dyskrecją są dla mnie bardzo ważne. Na przykład się zajmuję realizacją personalnych audytów, udzielam wsparcia w wyznaczaniu standardów pracy  oraz ulepszam procesy HR. Mogę także przeprowadzić gry zespołowe dla pracowników, które dadzą nowe umiejętności i jednocześnie zwiększą poziom motywacji do jeszcze bardziej wytężonej pracy.Tagi: