Najnowszy

Darmowe szkolenia dla instytucji non profit

Jesteś aktywistą w organizacji non profit? Teraz masz szansę otrzymać treningi i warsztaty kompetencyjne, które rozwiną kompetencje członków waszej organizacji. Za uczestnictwo w zajęciach ni

Czytaj więcej...

Programy licencjackie – wyjazdy do Stanów

Autor: admin
Data publikacji: 05.06.2018

Nasi akademicy realizują kursy i notyfikacje wyrównawcze dla maturzystów migrujących do USA lub krajów Zjednoczonego Królestwa. Dają szansę one na zgodną z dyrektywami rekrutację do tamtejszej szkoły techniczno-zawodowej. W ostatnich miesiącach prowadziliśmy m.in. te seminaria: 

Charakterystyka kursów nr A91/USA:

Seminaria obróbki skrawaniem umożliwiają młodzieży projektowanie i wytwarzanie części metalowych za pomocą różnych obrabiarek i sprzętu. Treść kursu może zawierać specyfikacje interpretacyjne z wykorzystaniem planów; przygotowywanie i używanie tokarek i frezarek sterowanych numerycznie i sterowane numerycznie (CNC), frezarek i szlifierek o umiejętnościach, bezpieczeństwie i precyzji; konserwacja; opracowywanie specyfikacji części; i wybór odpowiednich materiałów. Zaawansowane tematy kursu mogą obejmować kontrolę jakości; statystyczna kontrola procesu; i zastosowanie pomiarów, teorii obróbki metali i właściwości materiałów. Warsztaty mogą przygotować studentów do uzyskania certyfikatu branżowego.

Formalna definicja kursów nr A47/UK:

Studia Umiejętności przygotowują uczniów do sukcesu w szkole średniej i / lub na poziomie policealnym. Tematy zajęć mogą się różnić w zależności od zaangażowanych uczniów, ale zazwyczaj obejmują umiejętności poprawiania umiejętności czytania, takie jak skanowanie, robienie notatek i objaśnianie; umiejętności biblioteczne i badawcze; słuchanie i notowanie; umiejętności słownictwa; i umiejętności testowania. Kursy mogą również obejmować ćwiczenia mające na celu generowanie zorganizowanego, logicznego myślenia i pisania.

Formalna definicja programów nr D15/UK:

Szkolenia Appliance Repair zapewniają swoim kursantom wiedzę i doświadczenie w zakresie napraw, instalacji, serwisowania i inspekcji urządzeń takich jak piece, lodówki, zmywarki, suszarki, klimatyzatory, podgrzewacze wody i tak dalej. Studenci zdobywają wiedzę na temat mechaniki i systemów roboczych tych urządzeń, umiejętności czytania szkiców i specyfikacji oraz biegłości w posługiwaniu się powiązanymi narzędziami i produktami.

Formalna definicja kursów nr P34/USA:

Niezależne od technologii Warsztaty, często prowadzone z instruktorami jako mentorami, umożliwiają mlodszym nastolatkom zapoznanie się z tematami związanymi z systemami i procesami technologicznymi. Niezależne Kursy mogą być okazją dla studentów do poszerzenia podstawowych kompetencji specjalistycznej w danej aplikacji, do bardziej szczegółowego zbadania tematu lub do rozwoju bardziej zaawansowanych umiejętności.

Charakterystyka kursów nr J69/USA:

Niezależne od prac metalurgicznych Seminaria, często prowadzone z instruktorami jako mentorami, umożliwiają słuchaczom zapoznanie się z tematami związanymi z metalami. Niezależne studia mogą być okazją dla studentów do poszerzenia podstawowych kompetencji specjalistycznej w danej specjalizacji, do bardziej szczegółowego zbadania tematu lub do rozwoju bardziej zaawansowanych umiejętności.

Opis programów nr J14/UK:

Często oferowane jako pośredni krok do bardziej zaawansowanych kursów kreślarskich (lub jako kurs równoległy), Seminaria CAD Design i oprogramowanie wprowadzają studentów w komputerowe systemy kreślarskie dostępne w branży.Tagi: